Vážení zákazníci, ve dnech 28. 7. - 1. 8. máme dovolenou! Vaše objednávky budeme vyřizovat ihned po našem návratu. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné letní dny. Váš MiNiKVaRiáT
Zákaznická podpora:info@minikvariat.cz

SVOBODA, Jiří: Stavebnice tranzistorových zesilovačů a přijímačů

90 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

STAV KNIHY ODPOVÍDÁ PŘILOŽENÉ FOTOGRAFII A SLOVNÍMU POPISU POD ZÁLOŽKOU PARAMETRY!.

Kniha je určena vyspělým radioamatérům a konstruktérům. Za informací o zásadách a prvcích stavebnicového řešení jsou zařazeny ukázky sestav, které mají čtenáři sloužit jako podnět pro jeho vlastní variace. Po univerzálních zesilovačích jsou uvedeny linkový typ a druhy s 3, 10 a 25W,pro magnetofon i pro gramofon a také případy s integrovanými obvody. Popisují se přijímače pro AM, FM a vkv. Předvádí se spínací obvod a síťový napáječ.
Kapitoly: Základní prvky stavebnicového řešení, Univerzální zesilovač I, Univerzální zesilovač II Linkový zesilovač, Tříwattový zesilovač, Desetiwattový zesilovač, Pětadvacetiwattový zesilovač, Reprodukční zesilovač pro magnetofon, Korekční zesilovač pro gramofon, Přijímač pro amplitudovou modulaci /AM/, Přijímač pro kmitočtovou modulaci /FM/, Superregenerační přijímač pro vkv, Spínací obvod, Měření, Síťový napáječ, Příklady sestav, Zesilovače s integrovanými obvody. 104 obrázků, 24 tabulek, 19 vložených příloh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antikvariát
Autor: SVOBODA, Jiří
Ilustrátor: Obrazové přílohy
Rok vydání: 1973
Nakladatel: SNTL - Státní nakladatelství technické literatury
Počet stran: 172
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba s přebalem
STAV !!!: 3 - dobrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: