Zákaznická podpora:info@minikvariat.cz

Hento toto

23 položek celkem
VESMIRNI CESTOVATELIA poko
169 Kč

Nakreslil jsem vesmír, protože je tak veliký. Nevíme, jestli tam někdo je. Možná že ano. Pokud byste se s nějakými ufony setkali, buďte k nim milí, protože pak budou i oni k nám.

MINIART01A-1649
KRICIAK poko
220 Kč

Nakreslil jsem Křičouna, aby vás potěšil. Říká, co si myslí a někdy i nahlas. Nezlobí se, jen tak vypadá. Je hodný.

MINIART01A-1648
CHODZA SK
220 Kč

Nakreslil jsem Hafíka, aby vás potěšil. Někam kráčí a někam přijde a když tam přijde, tak tam bude. Je dobře vychovaný, protože se zeptá na cestu.

MINIART01A-1647
RYBA SK
220 Kč

Nakreslil jsem Frantíška, aby vás potěšil. Plave z rybníka do moře a pohání ho adrenalin. A když tam doplave, překvapí i sám sebe.

MINIART01A-1646
SOVA SK
220 Kč

Nakreslil jsem Elvíru, aby vás potěšila. Přes den spí, v noci létá a během přestávky studuje. Hraje moudrou v pohádkách a je to vlastně celebrita.

MINIART01A-1645
CHRUMKA poko 1
220 Kč

Nakreslil jsem Křupku, aby vás potěšila. Má ráda sladké i slané, pikantní i trochu hořké. Je přátelská, protože se ráda rozdělí.

MINIART01A-1644
AMOR EMILIO (CZ)
79 Kč

Dva, kteří se mají rádi, mohou se pěkně oslavit a nemusí být ani Valentýn. Láska je krásná věc a je dobré ji mít ve svém srdíčku, neboť pak nás ostatní mají rádi a také my je....

MINIART01A-1544
VITEJ MIMCO (CZ)
79 Kč

Milé miminko, vítěj na naší planetě! Máme se tu dobře. Nejprve zde bude všechno nové, ale pak se to naučís a zvládneš to. Poslouchej rodiče, neobť oni Ti pomáhají. Pak budeš...

MINIART01A-1543
PRO TEBE (CZ)
79 Kč

Všichni potřebujeme lásku. Nejen ti, kteří spolu chodí nebo jsou manželé. I mámě, tátovi, babičce, dědovi, bratrovi, sesetře, nebo i jiným můžete říct, že je máte rádi. Oni se...

MINIART01A-1542
Nahoru
Další produkty

Sme ôsmi kamaráti a kresliči zo značky Hento Toto. Radi spolu a veľa kreslíme a stále sa zlepšujeme. Baví nás to veľmi a na naše kresby sme hrdí. Raz by sme chceli, aby to bola naša ozajstná práca.

S pomocou šikovných grafikov a dizajnérov vznikajú z našich kresieb pekné produkty. Ďalší naši kolegovia sú usilovní, aby sa produkty dobre predávali v predajniach a na internete. Všetci sa veľmi tešíme, že vám robíme radosť.