Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA, a to i pro výdej zásilek ze ZÁSILKOVNY! Budeme se na vás těšit a otevřeme jakmile to bude možné! Výdej objednávek z našeho e-shopu je možný po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (info@minikvariat.cz, 721 740 501). Děkujeme Vám za pochopení a za podporu. Váš MiNiKVaRiáT
Zákaznická podpora:info@minikvariat.cz

BRENTJES, Burchard: Zlatý věk lidstva

20 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2021
Zlatý věk lidstva, harmonické společnosti bez vládců, tvrdých zákonů a válek, který opěvují básně sumerské, egyptské i Ovidiovy Proměny, byl po staletí považován za pouhou fantazii. Tím větším překvapením byly archeologické nálezy z posledních dvou desetiletí na Blízkém východě, které plně potvrzují pravdivost těchto bájí.
Archeologické objevy posledních dvou desetiletí značně posunuly hranice znalostí o kolébce civilizací v Přední Asii od 10. do pozdního 4. tisíciletí př. n. l. Kniha využívá bohatého archeologického materiálu i pozdějších písemných pramenů, aby ukázala dlouhotrvající proces vytváření zemědělských civilizací, jež byly předpokladem pro vznik třídní společnosti a velkých říší Sumeru, Akkadu, Egypta a dalších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží není na prodejně, je v našem skladu, nutno objednat!

Stav knihy odpovídá přiložené fotografii a slovnímu popisu pod záložkou parametry!

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: BRENTJES, Burchard
Ilustrátor: Obrazové přílohy
Rok vydání: 1973
Nakladatel: Orbis
Počet stran: 232
Formát: A5+
Vazba: Originální pevná vazba s přebalem
STAV !!!: 3 - dobrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: