Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA, a to i pro výdej zásilek ze ZÁSILKOVNY! Budeme se na vás těšit a otevřeme jakmile to bude možné! Výdej objednávek z našeho e-shopu je možný po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (info@minikvariat.cz, 721 740 501). Děkujeme Vám za pochopení a za podporu. Váš MiNiKVaRiáT
Zákaznická podpora:info@minikvariat.cz

BURTON, Paul A.: Záchovná stomatologie Moderní postupy a řešení v praxi

120 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2021

V současné době se obecně připouští, že více než 60 % času praktického zubního lékaře zaberou výkony konzervační, především výměna výplní. Základem úspěchu tohoto ústředního prvku každodenní praxe je efektivní rozhodování. Uskutečnit tento cíl je obtížné. Je to dáno jednak limity stávajících diagnostických systémů a jejich technikou, jednak nedostatkem shody v kritériích pro určité formy konzervačních intervencí. Navíc dostupná literatura podává různé informace, např. ve vztahu k použití podložek (liners), bazí a pečetidel.
Ve snaze odpovědět na časté otázky praktiků je publikace Záchovná stomatologie – Moderní postupy a řešení v praxi vysoce relevantní a odpovída moderní praxi zubního lékařství. Pro praktiky dosud neovládající koncepci minimální intervence, oprav a obnovy stávajících výplní, konzervační techniky ošetření ožvýkaných zubů bude tato knížka jistě přínosem. Kolegům znalých těchto koncepcí bude kniha Záchovná stomatologie – Moderní postupy a řešení v praxi neocenitelným návodem „kdy, kde a jak" moderního, na pacienta centrovaného přístupu ke konzervačnímu ošetření jeho zubů. Kniha psána zhuštěnou, pregnantní formou, snadno se čte. To je charakteristické pro všechny publikace nakladatelství Quintessence, vydávané v sérii určené pro praktickou stomatologii. Kniha nezklame v poskytování nových poznatků plně vytíženému praktikovi. Umožní získat pohled, který lze ihned zavést do praxe a prospět tím pacientovi. Pro praktiky, kteří si stale myslí, že se konzervační stomatologie ve skutečnosti od dob jejich studií nezměnila, bude pak tato kniha nepostradatelným čtením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží není na prodejně, je v našem skladu, nutno objednat!

Stav knihy odpovídá přiložené fotografii a slovnímu popisu pod záložkou parametry!

NARAŽENÉ HRANY!

MÍRNĚ ZAŠPINĚNÉ DESKY!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: BURTON, Paul A.
Rok vydání: 2003
Nakladatel: Quintessenz
Počet stran: 105
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba
STAV !!!: 2 - pěkná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: