Přátelé, po dobu trvání nouzového stavu je provoz naší kamenné prodejny dočasně omezen pouze na výdej balíčků ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu. OTEVÍRACÍ DOBA JE UPRAVENA: Po - Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@minikvariat.cz nebo tel. 721 740 501.

CANFIELD, Jack: Slepičí polévka pro otce a syna

90 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poutavý a často dojemný pohled do životů různých otců a synů, kteří spolu zdolávají významné milníky na cestě od narození k dospívání, k mládí a dospělosti a nakonec i ke stáří.
Tyto lidsky hluboké příběhy nabízejí mnoho úhlů pohledu – pohledu otců, synů, dědečků, matek i manželek; prostě všech, které hluboce dojím
á osudový a nezaměnitelný vztah mezi otcem a synem.
Povídky: 1. Otcovská láska-Ten zázračný okamžik, Loučení, Den otců, Příběh malého jízdního kola, Moji tři synové, Velká záchranná akce, Viděl je všechny, Pomocná kolečka, Sport pro všechny generace, Otec především, Tatínkův dar. 2. Mám tě rád, tati...A díky za všechno-Odkaz, Pusa na dobrou noc, Velké rozhodnutí, Úspory, Lekce lásky, Co všechno znamená jméno ?, Tři slůvka, Tatínek pro správného kluka, Poděkování drakovi, Sekání trávy, Síla synova polibku, Lásky je dost pro všechny. 3. Když jsme ještě byli mladí-Dopisy dospívajícímu synovi, Tatínkův stín, Konec přístavní hráze, Jak tatínek zachránil Vánoce, Plný dům, Co jsem se naučil od svého otce, Stavění snů, Jednou v sobotu ráno, Bude z tebe doktor, Můj tatínek je hrdina z komiksu. 4. Jak to vidí ženy-Lekce z lavičky hráčů, Jeden z našich kluků, Moje oblíbená fotografie, Silná vůle i silná paže, Tatínkova matematika, Fan klub, Tři hrášky v jednom lusku, Dokonalý snímek, Nejsem syn svého otce, Chvála. 5. Povinnosti-Předem ztracený zápas, Skok přes generační propast, Nohama vzhůru, Objetí a jásání, Jedno dítě, mnoho rodičů, Pochopení, Lekce od tatínka, Vedení, Chlapci z Iwo Jima. 6. Trnité cesty, báječná vítězství-Tatínkovy ruce, Poučení z Malé ligy, Je to můj syn, Otcové a synové a dědečci a andělé, Obřad dospělosti, Návštěva u tatínka, Jasonův příběh, Zrnko písku. 7. Den v životě-Dnes jsem se stal svým tatínkem, Smokink, Veverky, Narozeninová oslava, Kočárkové derby, Světlušky a ohňostroj, Přetlačovaná, Děti a dospělí-Liší se jako noc a den, Syn je totiž kluk, Otec synovi, Nezapomenutelná procházka, Závod dřeváků, Obři. 8. Moudrost v každém věku-Ruce času, Pozvání, Jen ještě chvilku, Znovuobjevený hrdina, Dědeček, který se změnil na tatínka, Ranní klid a mír, Vítěz, Rybaření s dědou, Řeknu mu to zítra, Je hezké být tady.

OBSAHUJE NESOUVISEJÍCÍ VĚNOVÁNÍ!

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: CANFIELD, Jack
Nakladatel: Práh
Rok vydání: 2009
Počet stran: 247
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: