Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale vzhledem k preventivním nařízením vlády vaše objednávky odesíláme pouze 1x TÝDNĚ! Zároveň dočasně pozastavujeme objednávky na dobírku. O předání zboží dopravci Vás budeme informovat e-mailem a SMS. Osobní odběr je možný pouze v PÁTEK 14-17h (prodejna MiniART, NKJP 501/47) nebo dle individuální telefonické/emailové domluvy. Přijímáme pouze platby kartou! Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné a klidné dny.

GEDGEOVÁ, Pauline: Dům iluzí

 
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
90 Kč    
Kategorie KNIHY
 

STAV KNIHY ODPOVÍDÁ PŘILOŽENÉ FOTOGRAFII A SLOVNÍMU POPISU POD ZÁLOŽKOU PARAMETRY!

Pokračování románu Dům snů se odehrává na sklonku vlády faraona Ramesse a vypráví o dalším životě jeho bývalé favoritky Thu, odsouzené díky intrikám do vyhnanství.
Dům iluzí se opět odehrává ve starověkém Egyptě na sklonku vlády faraona Ramesse, který ji před 17 lety odsoudil do vyhnanství do rodné vesnice Asvat, protože ho úd
ajně chtěla zavraždit. O osudu syna, jehož s ním měla, nevěděla nic, dokonce ani jestli žije. Během let v exilu Thu sepsala svůj příběh faraonovy favoritky, který jasně dokazoval, že zájem na jeho smrti měli zcela jiní lidé a ona že byla pouze jejich nástrojem a obětí. Protože chtěla očistit své jméno, snažila se rukopis faraonovi poslat, ale všichni ji odmítali kvůli pomatenosti. Až jednou ji vyslechne a uvěří mladý důstojník Kamen a předá ho svému generálovi. Kamen ovšem netuší, že tím se spolu s Thu dostanou do smrtelného nebezpečí a spustí tak drama plné intrik, nečekaných zvratů a odhalení.

Autor GEDGEOVÁ, Pauline
Překladatel RADKOVÁ, Jana
Rok vydání 2000
Nakladatel Perseus
Počet stran 304
Formát A5
Vazba Originální pevná vazba s přebalem
STAV !!! 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.