Přátelé, po dobu trvání nouzového stavu je provoz naší kamenné prodejny dočasně omezen pouze na výdej balíčků ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu. OTEVÍRACÍ DOBA JE UPRAVENA: Po - Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@minikvariat.cz nebo tel. 721 740 501.

KRATOCHVÍL, Antonín: Žaluji I-III. KOMPLET!

150 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žaluji 1) Stalinská justice v Československu

První ze tří samostatných částí souborného díla Žaluji, s podtitulem Svědectví a myšlenky o deformacích stalinské justice v Československu. Ideou knihy je protest proti manipulaci s pravdou. Jde o soubor svědectví o právních deformacích a zločinech proti lidskosti. Svědectví vězňů i výsledky rehabilitačního řízení zrcadlí přímý rozpor mezi komunistickou teorií o vyšších marxisticko-leninských principech humanity a praxí, která nezastřeně dokumentuje teror, diktaturu jedné politické strany a cynické pošlapávání nejzákladnějších lidských práv. Kniha "Žaluji" je pokusem o syntézu svědectví všech sociálních i politických kategorií.

Žaluji 2) Vrátit slovo umlčeným

Druhá ze tří samostatných částí souborného díla Žaluji, s podtitulem Vrátit slovo umlčeným. Ideou knihy se věnuje dokladům o protikulturní tváři moci. Čteme tu o procesech s nejvýznamnějšími spisovateli včetně dokumentů uveřejněných vůbec poprvé.

Žaluji 3. Cesta k sionu

Případy padesátých let, které stojí o žalobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: KRATOCHVÍL, Antonín
Rok vydání: 1990
Nakladatel: Dolmen
Počet stran: 278+247+277
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba s přebalem
Počet svazků: KOMPLET 3 svazky
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: