Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády opět UZAVŘENA. Od 6. 2. 2021 I PRO VÝDEJ ZÁSILEK ZE ZÁSILKOVNY! Budeme se na vás těšit a otevřeme jakmile to bude možné! Výdej objednávek z našeho e-shopu je možný po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (info@minikvariat.cz, 721 740 501). Děkujeme Vám za pochopení a za podporu. Váš MiNiKVaRiáT

KRATOCHVÍL, Antonín: Žaluji I-III. KOMPLET!

150 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žaluji 1) Stalinská justice v Československu

První ze tří samostatných částí souborného díla Žaluji, s podtitulem Svědectví a myšlenky o deformacích stalinské justice v Československu. Ideou knihy je protest proti manipulaci s pravdou. Jde o soubor svědectví o právních deformacích a zločinech proti lidskosti. Svědectví vězňů i výsledky rehabilitačního řízení zrcadlí přímý rozpor mezi komunistickou teorií o vyšších marxisticko-leninských principech humanity a praxí, která nezastřeně dokumentuje teror, diktaturu jedné politické strany a cynické pošlapávání nejzákladnějších lidských práv. Kniha "Žaluji" je pokusem o syntézu svědectví všech sociálních i politických kategorií.

Žaluji 2) Vrátit slovo umlčeným

Druhá ze tří samostatných částí souborného díla Žaluji, s podtitulem Vrátit slovo umlčeným. Ideou knihy se věnuje dokladům o protikulturní tváři moci. Čteme tu o procesech s nejvýznamnějšími spisovateli včetně dokumentů uveřejněných vůbec poprvé.

Žaluji 3. Cesta k sionu

Případy padesátých let, které stojí o žalobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: KRATOCHVÍL, Antonín
Rok vydání: 1990
Nakladatel: Dolmen
Počet stran: 278+247+277
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba s přebalem
Počet svazků: KOMPLET 3 svazky
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: