Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády opět uzavřena. Výdej zásilek ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu probíhá přes dveře. Provozní doba je Po-Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. Děkujeme Vám za pochopení a za podporu.

MOHN, Therese: Pevné odhodlání

20 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

STAV KNIHY ODPOVÍDÁ PŘILOŽENÉ FOTOGRAFII A SLOVNÍMU POPISU POD ZÁLOŽKOU PARAMETRY!

Gita se jen tak nevzdává. Nejdřív se rozhodne, že už nikdy nebude jezdit – to když se dozví, že už nikdy neuvidí svého nejmilejšího koně. Tohle předsevzetí jí ale dlouho nevydrží. Potom se rozhodne, že se bude starat o jednoho z nových koní, kteří mají přijít do stáje. Ukáže se však, že koně jsou v tak špatném stavu, že se na nich skoro nedá jezdit. Gita je ale rozhodnutá za každou cenu obstát, jak ve škole, tak ve stáji – navzdory svým protivníkům panu Jansenovi a panu Jahnssonovi (divíte se, že mají tak podobná jména?) – jenže ani to jí tak úplně nevychází.

Přes to všechno je Gita pořád plna odhodlání: bez ohledu na okolnosti, navzdory modřinám z pádů a šrámům na těle i na duši a přes všechny trpkosti, řevnivosti a nezdary chce Gita prostě obstát – a udělá pro to všechno.
Zdroj: www,pennygirl.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: MOHN, Therese
Rok vydání: 2010
Nakladatel: STABENFELD
Počet stran: 154
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: