Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády opět uzavřena. Výdej zásilek ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu probíhá přes dveře. Provozní doba je Po-Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. Děkujeme Vám za pochopení a za podporu.

PLUDEK, Alexej: Hledání antipoda

20 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svou novou sbírku fantaskních povídek se zasloužilý umělec Alexej Pludek vědomě a programově hlásí k odkazu romanet Jakuba Arbesa. Bizarním dějem, odehrávajícím se v časově i prostorově konkrétní kulise (od romantických uliček staré Prahy až po autorem tak milovanou Indii, Tibet, Dálný východ, Egypt). Šerosvitným tajemstvím, pro jehož racionální vysvětlení nabízí několik možností, žádná však není plně uspokojující. Především však zachycením zvláštní, neobvyklé životní zkušenosti či prožitku. Vyprávěnými příběhy autor aktivizuje čtenářovu představivost, podněcuje chuť k vzájemnému dialogu, možná i k polemice, v každém případě k úváhám o zachycených jevech.

Povídky :
Časová díra v Bellevue - Exil pod Himalájemi - Pozvánka Šivova syna - Cagliostro v Praze - Chaldejská mince - Do roka a do dne - Tajemství bílé holubice - Záhadný daktylogram - Náhle jsem bvěděl, co se stane - Abdikace lorda Villanina - Strom desetitisíc znaků - Vzkaz boha z Karmaku
 

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: PLUDEK, Alexej
Ilustrátor: MRÁZKOVÁ, Vratislava
Nakladatel: Mladá fronta
Rok vydání: 1986
Počet stran: 152
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba s přebalem
STAV !!!: 2 - pěkná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: