Přátelé, po dobu trvání nouzového stavu je provoz naší kamenné prodejny dočasně omezen pouze na výdej balíčků ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu. OTEVÍRACÍ DOBA JE UPRAVENA: Po - Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@minikvariat.cz nebo tel. 721 740 501.

Rodinná encyklopedie světových dějin

180 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předkládáme vám velkolepé dílo – knihu, která vás zavede na dobrodružnou výpravu po bohaté lidské historii. Od Magny Charty po Nelsona Mandelu, od pádu římského impéria k hospodářskému růstu Tichomořské oblasti, od stavby Velké čínské zdi po bourání berlínské zdi. Tato nová publikace vás seznámí se všemi zásadními informacemi o velkých osobnostech a klíčových událostech světových dějin.

Kromě abecedně řazených hesel kniha nabízí více než 140 článků, jež se detailněji zabývají historickými tématy a postavami, a najdete v ní i chronologické tabulky a přehled klíčových světových vůdců, politiků a předních dynastií. Spolehlivá, čtivá a zábavná Rodinná encyklopedie větových dějin je svou strukturou přizpůsobena požadavkům moderního čtenáře. Nenabízí jen seznam suchopárných letopočtů a historických dat, ale obsahuje i poutavá líčení a rekonstrukce událostí, jež vás přenesou přímo na místo děje. Je také výbornou pomůckou pro školáky a studenty. Je přístupná, přehledná a srozumitelná pro všechny členy rodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: kolektiv autorů
Ilustrátor: Obrazové přílohy
Nakladatel: Reader’s Digest Výběr
Rok vydání: 2000
Počet stran: 728
Formát: A4
Vazba: Originální pevná vazba
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: