Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády opět uzavřena. Výdej zásilek ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu probíhá přes dveře. Provozní doba je Po-Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. Děkujeme Vám za pochopení a za podporu.

SHAKESPEARE, William: Jak zkrotit saň

40 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento příběh je veselá komedie. Lucencio, syn šlechtice, se vydává dokončit studia do Padovy se svým sluhou Traniem. Jakmile přijedou, hned se Lucencio zamiluje do krásné dcery bohatého a váženého pána, Blanky. Již se o ni uchází také siňor Gremio a Hortenzio, jenže Blanka se nesmí vdát, dokud se nevdá její starší sestra Kateřina. Lucencio se začne vydávat za profesora hudby a mezitím se má o Blanku naoko ucházet Tranio - Lucencio. Gremio uviděl převlečeného Lucencia a uvítal ho jako profesora hudby pro Blanku.
Podobně na tom je také Hortenzio. Ten se též převlékl za učitele hudby a navíc jeho kamarád Petrucio byl ochoten se ucházet o Kateřinu.
Petruciovi se vedlo nejhůř, ale nevzdával se. Podařilo se mu dostat Kateřinu před oltář.
Hortenzio se hry brzy vzdal, a tak o Blanku už stáli jen dva nápadníci. Tranio-Lucencio ji měl dostat, když mu jeho otec daruje majetek, co Blance Tranio-Lucencio nasliboval. Ten tedy musel sehnat náhradního otce. Jenže, když už jistého starého pána sehnal, a byl s ním opět žádat o Blanku, přijel Lucenciův pravý otec. Bylo z toho velké nedorozumění, ale nakonec si přeci jen Lucencio Blanku vzal.

ROZVOLNĚNÁ VAZBA!

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: SHAKESPEARE, William
Nakladatel: Umění lidu
Rok vydání: 1950
Počet stran: 183
Formát: A5
Vazba: Brož
STAV !!!: 4 - slušná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: