Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády opět uzavřena. Výdej zásilek ze Zásilkovny a objednávek z našeho e-shopu probíhá přes dveře. Provozní doba je Po-Pá 13-18 hod. So 9-12 hod. Děkujeme Vám za pochopení a za podporu.

VELITEL X: Filadelfský experiment

70 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

STAV KNIHY ODPOVÍDÁ PŘILOŽENÉ FOTOGRAFII A SLOVNÍMU POPISU POD ZÁLOŽKOU PARAMETRY!

Přenos bitevní lodi do jiného časoprostoru, na kterém se podílel i Albert Einstein

V rámci přísně tajného projektu provedeného americkým námořnictvem v roce 1943 se stal tisícitunový torpédoborec Eldridge neviditelným. Mocným pulzujícím elektromagnetickým polem, jež bylo vytvořeno nebývale silným elektrickým proudem přivedeným na 
loď, se Eldridge stala neviditelnou a přemístila se z filadelfského přístavu do přístavu Norfolk.
Posádka torpédoborce tak byla vržena kamsi časem a prostorem za záhadných okolností. Řada účastníků při „přesunu lodi” navždy zmizela, další byli doživotně postiženi a trpěli duševními poruchami. Nyní se bývalý zpravodajský agent, který má styky v Kongresu (a chce zůstat znám pouze pod šifrou Velitel X), rozhodl prolomit léta trvající oficiální mlčení a odhalit překvapivá fakta o tomto „černém projektu”, který se stal všeobecně známým jako Filadelfský experiment.
Poprvé vypráví svůj pozoruhodný příběh Alfred Bielek, který tento neblaze proslulý experiment přežil. Vypráví o tom, jak nakonec rozluštil tajemná fakta týkající se experimentu, a o tom, co se s ním vlastně stalo před desetiletími.
Také se zde odhaluje případ známého vědce Morrise K. Jessupa, který zemřel za záhadných okolností - ačkoliv oficiálně byla jeho smrt označena za „sebevraždu” - věděl totiž příliš mnoho o Filadelfském experimentu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY - Antikvariát
Autor: VELITEL X
Ilustrátor: Obrazové přílohy
Rok vydání: 1996
Nakladatel: Etna
Počet stran: 124
Formát: A5
Vazba: Originální pevná vazba
STAV !!!: 1 - výborná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: