Nejčastější otázky

Milujete knihy, ale nevíte zatím, proč byste je měli nakupovat právě u nás? Řekneme vám několik důvodů.

 

Knihy jsou naší vášní už od dětství. Okouzlují nás příběhy, které nás zanesou do jiných světů. Na knihách ale oceňujeme také to, že nám pomáhají vytvářet náš vlastní příběh, uskutečňovat naše sny. Ty naše jsou o dalším sdílení vědomostí, zkušeností, příběhů a snů, o novém životě pro staré knihy.

 

Studoval jsem obor Český jazyk a literatura a následně pracoval několik let v jednom z největších antikvariátů v Praze. Nabral jsem řadu zkušeností jak ze světa literatury, tak z praktického fungování nákupu a prodeje knih.

 

Provozujeme moderní e-shop a snažíme se vyhovět našim zákazníkům moderními metodami platby i dopravy. Můžete pohodlně nakupovat i z mobilu nebo tabletu, náš web je responzivní.

 

Najdete u nás pouze kvalitní tituly. Knihy, které prodáváme, ceníme pro jejich uměleckou, odbornou, sběratelskou či estetickou hodnotu. Nenabízíme “levně” neprodejné tituly.

 

O objednávce bude mít vždy přehled - budeme vás informovat e-mailem i SMS zprávou.

 

Rádi se přijedeme podívat na Vaši knihovnu a poskytneme odborné stanovisko ohledně hodnoty Vašich knih. Máte nápady, jak vylepšit naše služby, nebo máte zájem o spolupráci? Budeme vděční za Vaše podněty a předem za ně děkujeme.

 

Mohu si knihy vyzvednout osobně?

Ano. Knihy, které si objednáte, si můžete vyzvednou osobně a to v naší prodejně na adrese Nám. Krále Jiřího XY, 350 02 Cheb

Jaké možnosti přepravy nabízíte?

Vámi objednané tituly Vám dle Vašeho výběru mohou doručit tito dopravci:

 

Dokážete sehnat i tituly, které nemáte ve vaší nabídce?

Ano. Ale není to vždy jednoduché a ne vždy se nám to podaří. Ale snažíme se. :-) Hledáte-li titul, který nenabízíme, nebojte se nám napsat objednavky@martinus.cz a my se knížku pokusíme sehnat.

 

Proč máte vyprodané knihy i nadále ve své nabídce?

Protože nechceme knihy jen prodávat, ale být i bohatým zdrojem o knižním trhu. A proto vám na stránce nabízíme i přehled všech knih, které kdysi byly dostupné - i když teď už nejsou.

 

Už jsem vytvořil objednávku, ovšem nyní jsem objevil ještě jeden titul, který bych k ní chtěl doplnit. Je to možné?

Samozřejmě. Napište nám název titulu a číslo vaší objednávky, ke které si přejete  titul doplnit, na e-mail objednavky@martinus.cz

 

Poskytujete nějaké slevy?

Ano. Slevu 10% poskytujeme všem našim Facebookovým fanouškům. Dejte like na naší FB stránce a zažádejte si o slevu v poznámce při objednávání zboží, prosím. Nárok na 10% slevu mají také zákazníci registrovaní v našem e-shopu, tato sleva bude započtena automaticky. Tyto slevy se nesčítají. Slevu o dalších 10% nabízíme dále studentům, kteří se prokáží platným studentským průkazem (ISIC aj) na naší prodejně při osobním odběru. A samozřejmě se u nás můžete těšit na různé jednorázové slevové akce. U objednávek nad 999 Kč je poštovné zdarma.

 

Uvádíte ceny včetně DPH?

Ano. Všechny ceny uvedené na stránce jsou včetně příslušné DPH (10% na knihy, 15% a 21% na ostatní zboží, pokud není na faktuře uvedeno jinak). 

 

Máte další otázky? Zeptejte se, jsme tu pro vás. naslovicko@martinus.cz.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.