Vážení zákazníci, ve dnech 4. - 28. 8. 2022 čerpáme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat ihned po našem návratu. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné letní dny. Váš MiNiKVaRiáT

ZAJAC, Ondřej: Kafegrafie, 2011

100 Kč –61 %
Scan 20211005 (4)
100 Kč –61 % 39 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Máte chuť na dobrou kávu, ale nevíte, kterou si vybrat a jak ji správně uvařit? Toužíte se zdokonalit ve znalosti nejznámějších kávových odrůd Afriky, Asie, Ameriky a Oceánie? Chcete se dozvědět, jak efektivně použít ruční kafemlýnek? Potom je Kafegrafie, příručka pro milovníky kávy, určená právě vám! Ondřej Zajac, který kouzlu kávy zcela propadl při studiích na Balkáně, seznamuje čtenáře s historií kávy a její výrobou, přináší řadu zajímavostí o kávě i několik receptů na výborné vícedruhové kávy. Nechybí rozsáhlý poznámkový aparát, který čtenáře odkazuje na množství podnětné literatury spojené s kávou.
Kafegrafie, konceptuální příručka, která (zdaleka nejen) svou ironizující a promyšlenou angažovaností přináší nový impuls do diskuzí o současné poezii, je knihou, která by neměla chybět v žádné domácnosti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží není na prodejně, je v našem skladu, nutno objednat!

Stav knihy odpovídá přiložené fotografii a slovnímu popisu pod záložkou parametry!

VPISOVÁNO TUŽKOU!

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝPRODEJ !!!
Autor: ZAJAC, Ondřej
Ilustrátor: WASIAK, Malgorzata
Rok vydání: 2011
Nakladatelství: Petr Štengl
Edice: Pop (11.)
Počet stran: 40
Formát: A5
Vazba: Brož
STAV!!: 2 - dobrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: