Vážení zákazníci, ve dnech 10. - 16. 10. 2022 čerpáme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat ihned po našem návratu. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné letní dny. Váš MiNiKVaRiáT
Zákaznická podpora:info@minikvariat.cz

O nákupu

Provozujeme klasický kamenný obchod:

MiNiKVaRiáT - Antikvariát a Dárkové zboží československé výroby.

Zároveň provozujeme internetový obchod www.minikvariat.cz, pro který naše prodejna funguje pouze jako výdejní místo, sklady se zbožím zobrazenými na e-shopu jsou jinde.

Zboží, které vidíte na našem e-shopu, proto nemusí být na prodejně, doporučujeme objednat předem na e-shopu www.minikvariat.cz.

Prodáváme starší a použité knihy. Jejich stav můžete vidět na přiložených fotografiích. Fotografie jsou autentické!

Stav opotřebení zboží značíme rovněž slovně v Popisu a Parametrech knihy tímto způsobem: 1 - výborná, 2 - pěkná, 3 - dobrá, 4 - slušná, 5 - poškozená. 

Hledáte-li titul, který nenabízíme, nebojte se nám napsat na info@minikvariat.cz a my se knížku pokusíme sehnat.

Možnosti dopravy

 
Objednané zboží si můžete vyzvednou osobně na naší prodejně MiNiKVaRiáT, nebo Vám je rádi zašleme. Spolupracujeme s předními dopravci a chceme, abyste měli na výběr.
 
Nabízíme dopravu prostřednictvím společností: Zásilkovna (Osobní odběr ČR / SR / Kurýrní služba - Nejvýhodnější doručení na adresu), Česká pošta, Kurýrní služba DPD.
 
 
 
Možnosti platby
Platit u nás můžete těmi klasickými i nejmodernějšími způsoby platby. Chceme, abyste měli na výběr.
 
K dispozi jsou možnosti platby hotově (CZK/EUR), kontaktní či bezkontaktní platební kartou v naší prodejně MiNiKVaRiáT.
 
Objednávky zasílané prostřednictvím dopravních společností lze uhradit na dobírku, platební kartou prostřednictvím platební brány či převodem na jeden z účtů v měnách CZ/EUR.