O nákupu

Provozujeme klasický kamenný antikvariát MiNiKVaRiáT, kde vykupujeme a prodáváme použité knihy a další zboží.

Zároveň provozujeme internetový obchod www.minikvariat.cz, pro který naše prodejna funguje pouze jako výdejní místo, sklady s knihami zobrazenými na e-shopu jsou jinde. Knihy, které vidíte na našem e-shopu, proto nemusí být na prodejně.

Prodáváme starší a použité knihy. Jejich stav můžete vidět na přiložených fotografiích. Fotografie jsou autentické! Stav opotřebení zboží značíme rovněž slovně v Popisu a Parametrech knihy tímto způsobem: 1 - výborná, 2 - pěkná, 3 - dobrá, 4 - slušná, 5 - poškozená. 

Hledáte-li titul, který nenabízíme, nebojte se nám napsat a my se knížku pokusíme sehnat.  

Možnosti dopravy

Objednané zboží si můžete vyzvednou osobně na naší prodejně MiNiKVaRiáT, nebo Vám je rádi zašleme. Spolupracujeme s předními dopravci a chceme, abyste měli na výběr.

Nabízíme dopravu prostřednictvím společností: Zásilkovna, kurýr DPD, Česká pošta, Zasielkovňa. Více podrobností v našem článku Doprava.

Možnosti platby

Platit u nás můžete těmi klasickými i nejmodernějšími způsoby platby. Chceme, abyste měli na výběr.
 
K dispozi jsou možnosti platby hotově (CZK/EUR), kontaktní či bezkontaktní platební kartou v naší prodejně MiNiKVaRiáT.
 
Objednávky zasílané prostřednictvím dopravních společností lze uhradit platební kartou prostřednictvím platební brány či převodem na jeden z účtů v měnách CZ/EUR. Více podrobností v našem článku Platba.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.