Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale vzhledem k preventivním nařízením vlády vaše objednávky odesíláme pouze 1x TÝDNĚ! Zároveň dočasně pozastavujeme objednávky na dobírku. O předání zboží dopravci Vás budeme informovat e-mailem a SMS. Osobní odběr je možný pouze v PÁTEK 14-17h (prodejna MiniART, NKJP 501/47) nebo dle individuální telefonické/emailové domluvy. Přijímáme pouze platby kartou! Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné a klidné dny.

Prodejna MiNiKVaRiáT CHeB

OTEVÍRACÍ DOBA:

 

Pondělí - Pátek:      14.00 - 18.00 hod.

Kudy k nám?

Naše prodejna se nachází v historickém centru Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 500/48 a to v rohové budově Špalíčku, směřující nahoru na náměstí, směrem k městské radnici, Galerii Výtvarného Umění, Retromuseu.

Co u nás koupíte?

Naši prodejnu provozujeme jako klasický kamenný antikvariát, tzn. prodáváme i vykupujeme zde použité knihy a další zboží.
Zároveň provozujeme internetový obchod www.minikvariat.cz, pro který naše prodejna funguje pouze jako výdejní místo, sklady s knihami zobrazenými na e-shopu jsou jinde. Knihy, které vidíte na našem e-shopu, proto nemusí být na prodejně.

Platby v prodejně:

V naší prodejně můžete zaplatit hotově nebo kartou.
Na www.minikvariat.cz si také můžete udělat objednávku předem a na prodejně si jen vyzvednout připravenou tašku.
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.