Naše kamenná prodejna v Chebu je z rozhodnutí vlády DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA, a to i pro výdej zásilek ze ZÁSILKOVNY! Budeme se na vás těšit a otevřeme jakmile to bude možné! Výdej objednávek z našeho e-shopu je možný po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ (info@minikvariat.cz, 721 740 501). Děkujeme Vám za pochopení a za podporu. Váš MiNiKVaRiáT

Platba

Vážení zákazníci, na této stránce naleznete přehled a informace o cenách nabízených způsobů plateb:
 

Platba kartou 


unnamed

Platební bránou ThePay


ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka.

    

thepaym


GoPay-logo

Platební bránou GoPay

Platba kartou online je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené (3D Secure) platební bráně společnosti GoPay, která je držitelem licence k činnosti instituce elektronických peněz a podléhá regulaci ze strany ČNB a Ministerstva financí ČR. K údajům karty, která zadáváte při platbě nemáme přítup a obdržíme pouze informaci o (ne)úspěšné transakci. Pokud vám nejde platební kartou zaplatit, je možné, že máte zakázány platby na internetu. V takovém případě doporučujeme vybrat jiný způsob úhrady objednávky a kontaktovat svoji banku, kde vám platby na internetu povolí. Pokud tento fakt zjistíte až po provedení objednávky, napište nám e-mail a my vám způsob úhrady obratem změníme na kterýkoliv jiný.
 
logo-gopay-123sport

Platba kartou při osobním odběru


v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu.
 

  nove_platby_kartou


Platba přes PayPal


paypal-784404_1280

PayPal je jednou z nejbezpečnějších, nejpohodlnějších a nejpoužívanějších platebních metod pro bezpečné placení na internetu. Jedná se o elektronickou peněženku, která umožňuje platit Vaším účtem vedeným u společnosti PayPal a propojeným s Vaší platební kartou.
 

HOTOVĚ


Platba hotově při osobním odběru
 
Platit v hotovosti můžete v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu.

 


BEZHOTOVOSTNĚ


Bankovní převod v CZK


Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou. Běžný bankovní převod trvá zhruba 1 pracovní den, přesto s jeho zadáním Vaší bance neotálejte.

 
Číslo účtu: 283706061/0300
Banka: Československá obchodní banka, a. s

 


Bankovní převod v EUR


Při volbě platby bankovním převodem a dopravě mimo ČR, např. na Slovensko či do států EU, od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou v eurech.
 
PLATBU V MĚNĚ EURO ZADEJTE JAKO PLATBU SEPA, NIKOLIV JAKO PLATBU DO ZAHRANIČÍ! SEPA platba probíhá za podobných podmínek jako běžná platba z vašeho eurového účtu.

Číslo účtu: 2801329526/2010
Banka: Fio banka, a. s.
IBAN: CZ2220100000002801329526
BIC (SWIFT) kód:  FIOBCZPPXXX

 


Dobírkou


Platba dobírkou

Dnes objednáte, zpravidla následující pracovní den vaši zásilku odešleme, vy zaplatíte až při jejím převzetí.