Platba

Vážení zákazníci na této stránce naleznete přehled a ceny nabízených způsobů platby:
 

PLATEBNÍ KARTOU

 • Platební bránou ThePay
  ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka.

    Snímek obrazovky 2019-04-25 v 16.41.58

 

 • Platební bránou GoPay
  Platba kartou online je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené (3D Secure) platební bráně společnosti GoPay, která je držitelem licence k činnosti instituce elektronických peněz a podléhá regulaci ze strany ČNB a Ministerstva financí ČR. K údajům karty, která zadáváte při platbě nemáme přítup a obdržíme pouze informaci o (ne)úspěšné transakci. Pokud vám nejde platební kartou zaplatit, je možné, že máte zakázány platby na internetu. V takovém případě doporučujeme vybrat jiný způsob úhrady objednávky a kontaktovat svoji banku, kde vám platby na internetu povolí. Pokud tento fakt zjistíte až po provedení objednávky, napište nám e-mail a my vám způsob úhrady obratem změníme na kterýkoliv jiný.

    logo-gopay-mpizza

 

 • Platba přes PayPal
  PayPal je jednou z nejbezpečnějších, nejpohodlnějších a nejpoužívanějších platebních metod pro bezpečné placení na internetu. Jedná se o elektronickou peněženku, která umožňuje platit Vaším účtem vedeným u společnosti PayPal a propojeným s Vaší platební kartou.
    paypal (1)

 

 • Platba kartou při osobním odběru
  v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 500/48, Po–Pá 14–18 hod., So 10-15 hod. 

  nove_platby_kartou

HOTOVĚ

 • Platba hotově při osobním odběru
  v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 500/48, Po–Pá 14–18 hod., So 10-15 hod.

 

BEZHOTOVOSTNĚ

 • Bankovní převod v CZK
  Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou. Běžný bankovní převod trvá zhruba 1 pracovní den, přesto s jeho zadáním Vaší bance neotálejte.

  Číslo účtu: 283706061/0300
  Banka: Československá obchodní banka, a. s

 

 • Bankovní převod v EUR
  Při volbě platby bankovním převodem a dopravě mimo ČR, např. na Slovensko či do států EU, od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou v eurech. 
  PLATBU V MĚNĚ EURO ZADEJTE JAKO PLATBU SEPA, NIKOLIV JAKO PLATBU DO ZAHRANIČÍ! SEPA platba probíhá za podobných podmínek jako běžná platba z vašeho eurového účtu.
  Číslo účtu: 2801329526/2010
  Banka: Fio banka, a. s.
  IBAN: CZ2220100000002801329526
  BIC (SWIFT) kód:  FIOBCZPPXXX

 

Dobírkou

 • Platba dobírkou
  Dnes objednáte, zpravidla následující pracovní den vaši zásilku odešleme, vy zaplatíte až při jejím převzetí.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.