Vážení zákazníci, ve svátečních dnech 19.-22. 3. 2019 máme ZAVŘENO. Poslední objednávky vyřídíme ve čtvrtek 18. 4. během dopoledne. Vaše objednávky a e-maily po tomto datu budou vyřízeny po svátcích. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné prožití svátečních dní.

Platba

Objednané zboží můžete antikvariátu MiNiKVaRiáT zaplatit několika způsoby:
 

PLATEBNÍ KARTOU

 • Platba kartou on-line
  je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené (3D Secure) platební bráně společnosti GoPay, která je držitelem licence k činnosti instituce elektronických peněz a podléhá regulaci ze strany ČNB a Ministerstva financí ČR. K údajům karty, která zadáváte při platbě nemáme přítup a obdržíme pouze informaci o (ne)úspěšné transakci. Pokud vám nejde platební kartou zaplatit, je možné, že máte zakázány platby na internetu. V takovém případě doporučujeme vybrat jiný způsob úhrady objednávky a kontaktovat svoji banku, kde vám platby na internetu povolí. Pokud tento fakt zjistíte až po provedení objednávky, napište nám e-mail a my vám způsob úhrady obratem změníme na kterýkoliv jiný.
  logo-gopay-mpizza

 

 • Platba kartou při osobním odběru
  v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 500/48, St–Pá 14–18 hod., So 10-18 hod.

nove_platby_kartou

HOTOVĚ

 • Platba hotově při osobním odběru
  v naší prodejně MiNiKVaRiáT v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 500/48, St–Pá 14–18 hod., So 10-18 hod.

 

BEZHOTOVOSTNĚ

 • Bankovní převod v CZK
  Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou. Běžný bankovní převod trvá zhruba 1 pracovní den, přesto s jeho zadáním Vaší bance neotálejte.

  Číslo účtu: 283706061/0300
  Banka: Československá obchodní banka, a. s
 • Bankovní převod v EUR
  Při volbě platby bankovním převodem a dopravě mimo ČR, např. na Slovensko či do států EU, od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou v eurech. 
  PLATBU V MĚNĚ EURO ZADEJTE JAKO PLATBU SEPA, NIKOLIV JAKO PLATBU DO ZAHRANIČÍ! SEPA platba probíhá za podobných podmínek jako běžná platba z vašeho eurového účtu.
  Číslo účtu: 2801329526/2010
  Banka: Fio banka, a. s.
  IBAN: CZ2220100000002801329526
  BIC (SWIFT) kód:  FIOBCZPPXXX

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.